O nas

  

     Tandem Home IQ oferuje wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, gruntowych i mieszkaniowych.  Nazwa Tandem nie powstała przypadkowo, jest podkreśleniem wyjątkowej, rzadko spotykanej na rynku, formy ścisłej pracy w duecie.

     Zgadzamy się ze staropolskim porzekadłem " Co dwie głowy to nie jedna" i wykorzystujemy moc tkwiącą w pracy Tandemu, oferując profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie dwóch osób. Nasze cele są zawsze zbieżne z celami klientów dla których pracujemy.

     Zależy nam na szybkiej i skutecznej sprzedaży i doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to tylko łut szczęścia, a przemyślana strategia, którą doskonale opanowałyśmy, o czym świadczą referencje naszych klientów. Do każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie, wydobywamy wszystkie jej atuty, analizujemy braki, a całość spinamy odpowiednimi strategicznymi działaniami. Dzięki pracy w duecie osiągamy zamierzony cel i dopinamy transakcję skutecznie.

     Jako jedna z nielicznych agencji w Warszawie pracujemy na rynku nieruchomości komercyjnych i ekskluzywnych jednocześnie. Gwarantujemy zdwojoną siłę działania, najwyższą jakość obsługi, dbając o komfort i prywatność naszych klientów oraz bezpieczeństwo transakcji.